Написати листа:


Помилка

Ваш телефон:


Invalid Input

Ваш E-mail:


Помилка


Виiзний ресторан  (097) 222-0-111
(093) 939-2-764
      info@vikingclub.in.ua

Ресторан кейтерингових послуг "Viking Club" - це запорука гарного настрою і смачного свята.

Наша місія

Організація виїзного заходу на найвищому рівні, створення неповторної атмосфери та чудового настрою для гостей свята.

Формати обслуговування:

1. Банкет
2. Фуршет
3. Барбекю-пікнік
4. Кава-брейк
5. Дитяче свято
6. Доставка обідів

Додаткові послуги:

- Дизайн банкетних залів
- Флористика
- Театральне привітання
- Послуги фотографа і дизайнера

Банкет

Організація такого великого і важливого заходу, як банкет - особливо відповідальне завдання, яке вимагає професійної підготовки і максимальної віддачі. Наш ресторан виїзного обслуговування готовий надати послуги з приготування страв, розміщення гостей за столами, організації роботи кухарів і офіціантів, прибирання приміщення після свята.

Вартість: від 450 грн на персону. 

Фуршет

Фуршетом називається невеликий прийом з легкими закусками і напоями. Зазвичай під час фуршету в залі розміщуються тільки столи для розстановки страв, запрошені перекушують стоячи, а напої розносять офіціанти.

Організація фуршетів зручна, якщо Ви не хочете (або не маєте можливості) затримувати надовго гостей або не маєте досить просторого приміщення для прийому запрошених.

Вартість: від 300 грн на персону. 

Барбекю-пікнік

Організація барбекю, корпоративу чи сімейного виїзду на природі - справа досить копітка. Тому ми із задоволенням підберемо Вам галявинку для відпочинку, підготуємо і доставимо на місце необхідне обладнання (тенти, столи, стільці, шампура, мангали, зручна посуд). І обов'язково порадуємо смачними та оригінальними стравами.

Вартість: від 300 грн на персону. 

Кава брейк

Тепер Вам необов’язково витрачати свій дорогоцінний час на приготування легкого перекусу на виставці, семінарі або презентації, адже ми візьмемо цей обов’язок на себе. А Ви зможете спокійно насолодитися ароматною кавою, тонізуючим чаєм, свіжими булочками і легкими тістечками, що неодмінно додасть сили для нових звершень.

Вартість: від 50 грн на персону. 

Дитяче свято

Свято для дітей може бути організовано як у Вашій оселі, так і на природі або приміщенні ресторану. Ми можемо запропонувати різне тематичне оформлення свята (пірати, барбі, розбійники та інше), включаючи прикраси з повітряних кульок, посуд та одяг персоналу, а також організувати різноманітні майстер-класи на Ваш вибір. 

Вартість: від 200 грн на персону.